darmowe aliasy stron WWW »

  • bezpłatne aliasy
  • darmowe subdomeny
  • darmowy hosting stron

Psychoterapia Olsztyn

2021-12-06

Psychoterapia jest jedną z metod leczenia schorzeń, deficytów i nieprawidłowości dotyczących ludzkiej psychiki. Rodzaje i metody pracy w psychoterapii są ściśle uzależnione od typu problemu i stopnia jego nasilenia.

Psychoterapia Olsztyn

Jedną z najnowszych metod psychoterapii jest analiza transakcyjna. Jest to psychoterapia skoncentrowana na relacjach i komunikacji. Jest już obecna w Olsztynie. Obok innych metod psychoterapii, jak psychodynamiczna, humanistyczna, systemowa, poznawczo-behawioralna, psychoterapia Gestalt czy terapia skoncentrowana na rozwiązaniach. Wszystkie łączy wspólny element, jakim jest bezpośredni kontakt psychoterapeuty z pacjentem. W stolicy Warmii i Mazur jest dostępna psychoterapia Olsztyn.

Olsztyn jest miastem specyficznym dla psychoterapii. Nie ma tu tradycji nauczania psychologii na poziomie akademickim, nie ma też specjalistycznej szkoły psychoterapii. Dlatego w Olsztynie wciąż stosunkowo mało terapeutów praktykuje. Dostęp do psychoterapii jest tu przeciętnie mniejszy w przeliczeniu na mieszkańca. Jednak to się wciąż zmienia, bo w Olsztynie powstają coraz to nowe gabinety osadzone w różnych nurtach psychoterapii.

Artykuł sponsorowany

powrót